فرماندار دشتی گفت: افزایش تعداد مبتلایان به بیماری کرونای انگلیسی در سطح شهرستان نگران کننده است و انتظار داریم مردم پروتکل های بهداشتی را رعایت و از تجمعات پرهیز کنند. عبدالله نادری در جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا شهرستان دشتی ضمن تبریک سال جدید و ولادت با سعادت منجی عالم بشیریت حضرت […]

فرماندار دشتی گفت: افزایش تعداد مبتلایان به بیماری کرونای انگلیسی در سطح شهرستان نگران کننده است و انتظار داریم مردم پروتکل های بهداشتی را رعایت و از تجمعات پرهیز کنند.

عبدالله نادری در جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا شهرستان دشتی ضمن تبریک سال جدید و ولادت با سعادت منجی عالم بشیریت حضرت مهدی (عج) اظهار داشت: در سال گذشته در زمینه بیماری کرونا فراز و نشیب های زیادی داشتیم و در این بین عزیزان زیادی جان خود را از دست دادند.

وی با تاکید بر اینکه مدیران اقدامات سختگیرانه در جهت پیشگیری از این بیماری و حفظ سلامت مردم انجام دهند، افزود: انتظار داریم مردم در جهت حفظ سلامت خود و خانواده هایشان از تجمعات پرهیز و پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند.

نادری بیان کرد: با توجه به رنگ بندی جدید شهرها در حال حاضر شهرستان در وضعیت زرد است و در همین راستا کلیه مراسمات دینی و مذهبی نباید در شهرستان برگزار شود.
وی با بیان اینکه شهرداران برق پارک های شلوغ شهرها را قطع کنند؛ گفت: در حال حاضر بیشترین آسیبی که در شهرستان وجود دارد برگزاری مراسمات عروسی و فاتحه است.