معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: امروز برای حفظ و تقویت پایه‌های نظام اسلامی همان وحدت کلمه و انسجامی که ملت ایران با رهبری امام راحل در زمان پیروزی انقلاب اسلامی داشتند لازم است.

محمد تقی ایرانی روز سه‌شنبه در نشست با مدیران فرهنگی استان بوشهر افزود: از زمان پیروزی انقلاب تاکنون دشمن همواره به بهانه‌های مختلف و با توطئه های زیادی برای ضربه زدن به این انقلاب که ثمره خون هزاران شهید است وارد عمل شده اما بصیرت و پایبندی مردم به نظام جمهوری اسلامی باعث شده هر بار این دسیسه‌های دشمن نقش برآب شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: انقلاب اسلامی با اتحاد و انسجام فراز و نشیب‌ها و توفان‌های زیادی را تاکنون پشت سر گذاشته تا به این موقعیت‌ها رسیده و امروز به عنوان یک قدرت در منطقه شناخته می‌شود.

ایرانی یادآور شد: انقلاب اسلامی امروز با هجمه‌های سنگینی از طرف استکبار جهانی، منافقان، معاندان و سلطنت طلب‌ها روبرو است و زخم خوردگان از ملت ایران با دورغ و شایعه  پراکنی مسائلی که واقعیت ندارند را با هدف ایجاد شک و تردید با تیترهای سنگین علیه نظام جمهوری اسلامی منتشر می‌کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: ملت ایران از نداشتن آزادی اجتماعی و فردی، اختناق و به یغما رفتن ارزش‌ها خسته شده بودند به همین دلیل با ایجاد جرقه ای از سوی امام راحل همه انقلاب را درآغوش کشیدند و در این راه نیز جان‌های زیادی نثار شد که همه این خون‌ها امروز مایه برکت این انقلاب شده است.

ایرانی بیان کرد: هرچند ایادی استکبار از جمله منافقان کور دل که عددی هم نیستند همواره علیه انقلاب اسلامی توطئه ها کردند اما اعتقاد ملت ایران باعث شده این نظام و انقلاب همچنان با عزت و اقتدار پابرجا بماند.

به گفته ایرانی کسانی که به این کشور و مردم طمع دارند امروز جنگ را سر سفره ملت ایران آورده و اقتصاد را به عنوان یک پایگاه علیه ملت به کار می برند و دشمن در تلاش است با تحریم‌های مختلف موجب ایجاد نارضایتی در کشور و رویگردانی مردم از نظام شود.

وی با اشاره به اینکه به طور یقین ملت ایران با مقاومت تمام نقشه های دشمن را نقش برآب خواهد کرد یادآورشد: استقلال از دست رفته و تحقیر ملت ایران به برکت انقلاب اسلامی و رهبری امام راحل، رهبر معظم انقلاب و برکت خون شهیدان امروز به عزت تبدیل شده است و به طور یقین این فشار و جنگ اقتصادی به شکست تبدیل می‌شود.

ایرانی افزود: انقلاب اسلامی امروز دین باوری، اخلاق مداری و صلح و دوستی و بسیاری از واژه‌های دیگر از جمله شهید و شهادت را وارد ادبیات سیاسی کرد و جامعه جهانی به اخلاق برگشت.

  • منبع خبر : ایرنا