معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان بوشهر گفت: اقدام به موقع کاربر مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ باعث نجات زنی جوان شد.

سرهنگ نیما مقاتلی در تشریح این خبر بیان کرد: زنی جوان ساکن شهر بوشهر با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفت، ولی امکان صحبت کردن را نداشت و با برخی اشاره‌ها مطالبی را عنوان کرد که با توجه به وضعیت موجود و صدا‌های دریافتی، کاربر ۱۱۰ با هوشیاری به این موضوع حساس و مشکوک می‌شود.
وی ادامه داد: مخاطب قادر به صحبت کردن و بیان موضوع و نشانی محل زندگی خود نبود و پس از چندین دقیقه مخاطب توانست خود را معرفی کند و کاربران ۱۱۰ با صبر و حوصله و مهارت بالا ضمن آرام کردن او، اطلاعات لازم و نشانیش را دریافت کردند.
معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان بوشهر افزود: با هماهنگی صورت گرفته، نیرو‌های کلانتری ۱۱ باغ زهرا به محل اعزام شدند که در بررسی صورت گرفته مشخص شد یک مورد درگیری خانوادگی رخ داده و جان فرد تماس گیرنده در معرض خطر بوده است.
وی عنوان کرد: با هدایت و مدیریت سریع و به‌موقع کاربران ۱۱۰ استان و اعزام به موقع عوامل انتظامی به محل، به این زن که در معرض خطر جانی بود، کمک شد.
سرهنگ مقاتلی گفت: یکی از بستگان این زن که در جریان این اقدام پلیس قرار گرفته بود، در تماس با سامانه تلفنی ۱۹۷ از اقدام به‌موقع پلیس برای نجات جان این زن قدردانی کرد.