حجت الاسلام والمسلمین زاهددوست در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر خورموج اظهار کرد: امام محمد باقر علیه السلام در روایتی عطوفت و مهربانی بی‌نیازان نسبت به نیازمندان، گذشت نیکوکار از خطای خطاکار و در مسائل مالی به همدیگر کمک کردن را سه شاخصه شیعه واقعی دانسته اند. وی بیان کرد: روز عرفه روز پرفضیلتی […]

حجت الاسلام والمسلمین زاهددوست در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر خورموج اظهار کرد: امام محمد باقر علیه السلام در روایتی عطوفت و مهربانی بی‌نیازان نسبت به نیازمندان، گذشت نیکوکار از خطای خطاکار و در مسائل مالی به همدیگر کمک کردن را سه شاخصه شیعه واقعی دانسته اند.

وی بیان کرد: روز عرفه روز پرفضیلتی است. روز مخصوص دعا توبه و مغفرت خداوند است. دعا و استغفار و زیارت سیدالشهدا از اعمال مهم روز عرفه است.

زاهددوست گفت: پیام امسال رهبر فرزانه انقلاب به حجاج بیت الله الحرام و مسلمانان جهان ترجمان آیه شریفه اَشِدّاءُ عَلَی الکُفّارِ است، عید سعید قربان ، یکی از اعیاد مهم جهان اسلام است. مهمترین درس عید قربان درس تسلیم بودن در برابر فرمان الهی است.

امام جمعه شهرستان دشتی تصریح کرد: مسئله مشارکت حداکثری مردم در انتخابات مهم‌ترین اولویت نظام اسلامی است، انتخابات باشکوه اقتدار ملی ایجاد می‌کند، آسیب‌ها را رفع و تهدیدها را بی اثر و پیشرفت‌ها را سرعت می‌بخشد؛ مقبولیت نظام در عرصه بین‌المللی را تقویت می‌کند و ثبات سیاسی و ثبات امنیت در کشور ایجاد می‌کند.

زاهددوست اظهار داشت: انتخابات همبستگی و وحدت ملی افزایش می‌یابد و موقعیت و قدرت نرم جمهوری اسلامی را در منطقه تقویت می‌کند.

وی تاکید کرد: جمهوری اسلامی به عنوان رهبر و پیشگام در جبهه مقاومت و الهام بخش به همه جهانیان مهمترین بازیگر استراتژیک در تحولات منطقه و بخشی از جهان است و این نتیجه حضور فعال مستمر مردم در صحنه‌های نظام اسلامی و حضور در این انتخابات این قدرت را هم تقویت می‌کند.