فرماندار دشتی گفت: با توجه به نامگذاری شعار سال از سوی مقام معظم رهبری دستگاههای اجرایی شهرستان مکلف هستند پشتیبانی های لازم از سرمایه گذاران و واحدهای تولیدی جهت افزایش ظرفیت تولید در سطح شهرستان را صورت دهند. عبدالله نادری در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی این شهرستان ضمن تبریک سال جدید واعیاد شعبانیه اظهار داشت: […]


فرماندار دشتی گفت: با توجه به نامگذاری شعار سال از سوی مقام معظم رهبری دستگاههای اجرایی شهرستان مکلف هستند پشتیبانی های لازم از سرمایه گذاران و واحدهای تولیدی جهت افزایش ظرفیت تولید در سطح شهرستان را صورت دهند.
عبدالله نادری در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی این شهرستان ضمن تبریک سال جدید واعیاد شعبانیه اظهار داشت: در سال گذشته علیرغم همه مشکلات و کمبودها اقدامات خوبی در حوزه اقتصادی شهرستان شاهد بودیم هر چند شیوع بیماری کرونا تاثیرات زیادی در کسب و کارها و اشتغال مردم ایجاد کرده است.
وی افزود: انتظار داریم مدیران با توجه به اهمیت شعار سال تلاش و همتی مضاعف صورت دهند.
نادری بیان کرد: همه دستگاههای اجرایی برنامه های خود را در جهت پشتیبانی از سرمایه گذاری و افزایش تولید ظرفیت واحدهای تولیدی و موانع قانونی پیش روی این واحدها اعلام کنند.
وی ادامه داد: برخی افراد در سالیان گذشته مجوزات قانونی و زمین مورد نیاز برای اجرای طرحهای اقتصادی دریافت کرده اند ولی با گذشت چندین سال هنوز اقدامی انجام نداده اند که در صورت تداوم تمامی مجوزات باطل خواهد شد.
نادری تصریح کرد: واحدهای تولیدی شهرستان حمایت می شوند و در این راستا مدیران باید پشتیبانی های لازم را از این واحدها داشته باشند.
وی خاطر نشان کرد: یکی از ظرفیت های خوب شهرستان در حوزه شیلات است که انتظار داریم هر چه زودتر وضعیت طرح های شیلاتی در سطح شهرستان مشخص شود تا از این ظرفیت مناسب نیز بهره مطلوب به نفع شهرستان گرفته شود.