اولین رویداد بررسی مسائل شهری و نو آوری اجتماعی «افتو زنو» در شهر خورموج برگزار می شود.

به گزارش آوای دشتی به نقل از روابط عمومی شهرداری خورموج؛ مهندس کاشفی شهردار خورموج از برگزاری اولین رویداد بررسی مسائل شهری و نو آوری اجتماعی «افتو زنو» در شهر خورموج خبر داد.

کاشفی با بیان محورهای مختلف این رویداد گفت: رویداد افتو زنو با محورهای مسائل محلات، مسائل کلی شهر، آسیبها و مسائل اجتماعی و مسائل، نیازها و ایده ها در حوزه اقتصاد و درآمدهای شهری برگزار می شود که همه سنین با همه سلیقه ها می توانند در این رویداد شرکت کنند.

شهردار خورموج در ادامه افزود: مهلت ارائه پیشنهادات تا ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ می باشد و پس از داوری کلیه آثار، کارگاه آموزشی شناخت و حل مسئله جهت برگزیدگان برگزار می گردد و سپس شرکت کنندگان با ارائه زنده و داوری نهایی به همایش اختتامیه راه خواهند یافت.

محمدجواد کاشفی در رابطه با جوایز و تسهیلات شرکت کنندگان در این رویداد خاطر نشان کرد: به همه شرکت کنندگان در این رویداد لوح تقدیر اهدا می گردد، برای افراد برگزیده کارگاه آموزشی مسئله شناسی و حل مسئله بصورت رایگان برگزار می شود و به صاحبان ۹ طرح برگزیده هدایایی ارزنده تعلق خواهد گرفت.

وی در پایان با دعوت از همه شهروندان خورموج به شرکت در این رویداد بیان داشت: لازمه ی پیشرفت شهر؛ علاوه بر تلاش خادمان مردم در مدیریت شهری، مشارکت شهروندان و نخبگان در ارائه پیشنهادات در خصوص مسائل مختلف موجود در شهر می باشد و از همه همشهریان عزیزم به مشارکت در این رویداد دعوت می نمایم که بتوانیم اندکی از مسائل و مشکلات شهر را با همفکری این عزیزان برطرف نمائیم.