فرمانده انتظامی شهرستان دشتی از رفع تصرف ۳۶ هکتار از اراضی ملی به ارزش بیش از ۹ میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد. سرهنگ ” جهانبخش صیادی ” در تشریح این خبر، اظهار داشت: در راستای اجرای طرح مقابله با زمین خواری و با انجام اقدامات تخصصی و تلاش های شبانه روزی، مأموران کلانتری […]

فرمانده انتظامی شهرستان دشتی از رفع تصرف ۳۶ هکتار از اراضی ملی به ارزش بیش از ۹ میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ ” جهانبخش صیادی ” در تشریح این خبر، اظهار داشت: در راستای اجرای طرح مقابله با زمین خواری و با انجام اقدامات تخصصی و تلاش های شبانه روزی، مأموران کلانتری ۱۱ فدک خورموج و یگان امداد این شهرستان، ۳۶ هکتار از اراضی ملی تصرف شده توسط یک فرد سودجو در خورموج را رفع تصرف کردند.
وی افزود: با هماهنگی قضائی متهم پس از تشکیل پرونده در اختیار مراجع قضائی قرار گرفت و زمین مورد نظر با حکم مقام قضائی رفع تصرف شد.
فرمانده انتظامی شهرستان دشتی با اشاره به فرامین مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در حوزه جرایم اقتصادی، گفت: برخورد با زمین خواران بصورت ویژه در دستور کار پلیس امنیت اقتصادی استان قرار دارد.
سرهنگ “صیادی” در خاتمه از هموطنان خواست: در صورت مشاهده هرگونه تصرف اراضی ملی و زمین خواری، موضوع را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.