بر اساس ارسال پیامهایی ظاهراً یکی از مدارس شهرستان دشتی پس از اتمام امتحانات نوبت اول برای تحویل کارنامه از والدین مبالغی را خواستار شده است. اعلام دریافت وجه از والدین در حالیست که به دلیل شیوع همه گیری کرونا در کشور مدارس سراسر کشور در پایان سال تحصیلی سال گذشته و سال تحصیلی جدید […]

بر اساس ارسال پیامهایی ظاهراً یکی از مدارس شهرستان دشتی پس از اتمام امتحانات نوبت اول برای تحویل کارنامه از والدین مبالغی را خواستار شده است.

اعلام دریافت وجه از والدین در حالیست که به دلیل شیوع همه گیری کرونا در کشور مدارس سراسر کشور در پایان سال تحصیلی سال گذشته و سال تحصیلی جدید تعطیل بوده است.

یکی از والدین در ارتباط با این موضوع میگوید: برای دریافت کارنامه فرزندم به مدرسه مراجعه کردم که مدیر مدرسه خواستار واریز مبلغی برای ارائه کارنامه شد؛ دلیل اینکار رو هم واریز حق آب و برق مصرفی اعلام کردند و این در حالی هست که میدانید مدارس یکسالیست تعطیل هست و حتی والدین شخصا هزینه خرید اینترنت مصرفی دانش آموزان را میپردازند و این دور از انصاف است.

با توجه به اینکه طی سالهای گذشته بارها اعلام شده معطل نمودن کارنامه در ازای دریافت وجه از والدین توسط مدارس تخلف محسوب میشود اما شاهدیم با شیوه نوین تحصیلی اینبار این گروکشی کارنامه در شهرستان دشتی مشاهده شده است؛ باید منتظر واکنش آموزش و پرورش شهرستان دشتی در اینباره باشیم

توضیح صدای دشتی:
انتشار این مطلب به معنای تایید قطعی آن توسط پایگاه خبری صدای دشتی نخواهد بود