محمدتقی ایرانی روز شنبه در آیین تکریم و معارفه مدیران تامین اجتماعی در استان بوشهر افزود: مطالبات امروز مردم در عرصه انتخابات از داوطلبان رئیس جمهوری این است تا  موارد مدنظر آنها جدی تر و در جایگاه قانونی خود مطرح و پرداخته شود. وی بیان کرد: مطالبه‌مردم در حوزه‌ تامین اجتماعی، درمان، امور کارگری و بازنشستگی […]

محمدتقی ایرانی روز شنبه در آیین تکریم و معارفه مدیران تامین اجتماعی در استان بوشهر افزود: مطالبات امروز مردم در عرصه انتخابات از داوطلبان رئیس جمهوری این است تا  موارد مدنظر آنها جدی تر و در جایگاه قانونی خود مطرح و پرداخته شود.

وی بیان کرد: مطالبه‌مردم در حوزه‌ تامین اجتماعی، درمان، امور کارگری و بازنشستگی و در ارتباط با واکسن کرونا جدی است .
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: در حوزه تحریم‌های ظالمانه علیه ملتی که به پا خواسته و اراده دارد تا خودش باشد  و همچنین  توانسته در دنیا و سیاست خارجی یک تنه در برابر ایادی غرب، استکبار و صهیونیسم بین الملل بایستد زندگی سالم، اشتغال، رفع موانع تولید به عنوان خواسته رهبر انقلاب این ها دغدغه مردم و جوانان است که باید به این سمت حرکت جدی شود.
ایرانی اظهار داشت: باید به سمتی حرکت کرد تا کسانی که در این عرصه به عنوان داوطلب و نامزد رئیس جمهوری ورود می‌کنند و آینده کشور را در دست می‌گیرند بتوانند به موضوع‌های مهم پاسخگو باشند.
وی افزود: جامعه ایرانی پویا از لحاظ فکری، سیاسی، اجتماعی با پشتوانه تمدن و هویت ملی و  دینی به حق است که از بهترین امکانات توسعه و اجتماعی برخوردار باشد.
ایرانی یادآور شد: زیبنده مسئولان و ملت نیست که مردم نگران مرغ، تخم مرغ و پنیر و صف باشند.
ایرانی تاکید کرد: رئیس جمهور آینده به طور حتم باید نسبت به تامین اجتماعی و عدالت اجتماعی پایدار، پایبند و پاسخگو باشد.
وی افزود: امروز نیاز جامعه و بسیاری از مسائل رصد می‌شود که برخی دنبال ناامید کردن جامعه هستند.
معاون استاندار بوشهر گفت: در بخش درمان روانی جامعه ناامیدی به معنی بیماری است اما با این حال عده‌ای می‌خواهند جامعه بیمار باشد و با تلقین یاس وناامیدی، امید را از جامعه بگیرند. حضور و مشارکت حداکثری در انتخابات نشانه یک جامعه سالم است
وی افزود: البته عده ای دنبال خیرخواهی ملت نیستند و از حضور مردم نگرانند. منویات رهبر معظم در مشارکت حداکثری فصل الخطاب ما خواهد بود
ایرانی ادامه داد: همه مشکلات را می‌بینند و باید برای حل آنها تلاش کنند تا آینده جوانان کشور از امروز بهتر باشد.
وی اظهار داشت: راه سختی در پیش است ولی با این وجود ملت ما مرد میدان و توان اداره کشور در زیر سایه مقام معظم رهبری را دارا هستند.