عبدالله نادری در آیین رونمایی از پایگاه خبری صدای دشتی گفت: رسانه‌ها نقش کلیدی در جوامع بشری دارند و در کشور ایران نیز از جایگاه و اهمیت ویژه‌ای برخوردار می‌باشند. وی مطبوعات را مدیریت کننده افکار عمومی در جامعه بیان کرد و افزود: نقدهای رسانه نوعی پیام جامعه است که به منظور اصلاح و توسعه […]

عبدالله نادری در آیین رونمایی از پایگاه خبری صدای دشتی گفت: رسانه‌ها نقش کلیدی در جوامع بشری دارند و در کشور ایران نیز از جایگاه و اهمیت ویژه‌ای برخوردار می‌باشند.

وی مطبوعات را مدیریت کننده افکار عمومی در جامعه بیان کرد و افزود: نقدهای رسانه نوعی پیام جامعه است که به منظور اصلاح و توسعه حوزه‌ها ارائه می‌شود.

نادری مطالبه گری را حق رسانه‌ها دانست و اظهار کرد: انتقادات باید با انصاف همراه باشد تا در رشد و آبادانی خللی وارد نشود.

نادری تصریح کرد: رسانه‌ها پل ارتباط مردم و دولت هستند و مهم‌ترین دغدغه آنها باید حل مسائل و مشکلات با بیان نقدهای سازنده  باشد.

نادری به انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستاها اشاره کرد و افزود: رسانه‌ها باید مردم را به حضور در این عرصه دعوت کنند تا عشق و علاقه ایرانیان به وطنشان در جهان ثابت شود.

وی بیان داشت: راه‌اندازی پایگاه خبری صدای دشتی یک اتفاق خوب در حوزه فرهنگ و رسانه است که می‌تواند در معرفی توانمندی‌های شهرستان نقش اساسی ایفا کند.
فرماندار دشتی خاطرنشان کرد: هم‌اندیشی و انسجام گامی موثر در فعالیت‌ها است که مجموعه این پایگاه خبری باید به آن نگاه ویژه داشته باشد.

حمید زارعی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتی نیز در آئین رونمایی از سایت خبری صدای دشتی گفت: رسانه‌ها بخش انکارناپذیر جامعه هستند که افزایش آگاهی و اثربخشی اولویت کاری آنها است.

حمید زارعی با اشاره به اینکه رسانه های محلی در فرایند آگاهی و توسعه منطقه نقش تعیین کننده ای دارند، اظهار کرد: نقش رسانه های محلی در انعکاس رویدادها ،وقایع روزمره و تحلیل و بررسی مسائل محلی و منطقه ای با اهمیت است و قادرند گام های بلندی را در مسیر توسعه جوامع بومی بردارند.

زارعی اضافه کرد: راه اندازی پایگاه برخط صدای دشتی امری نیکو و خجسته است که با تمرکز برای پوشش رویدادهای محلی و پرداختن به مسائل محیطی و مرتبط با اقشار مختلف اجتماعی در قلمرو بخش های مختلف جغرافیای دشتی  می تواند به نقش آفرینی بپردازد.

مدیر مسئول پایگاه خبری صدای دشتی نیز گفت: مطبوعات تاثیرگذارترین رسانه در جهان هستند که با هدف اطلاع‌رسانی و آگاهی عمومی فعالیت می‌کنند.
مرتضی مقاتلی اظهار کرد: پایگاه‌های خبری همواره در راستای بیان مسائل و مشکلات و رشد و پیشرفت تمام حوزه‌ها قدم برداشته اند و این مهم را یکی از وظایف خود می‌دانند.
وی افزود: صدای دشتی یک پایگاه خبری با نیروهای جوان و متخصص است که انعکاس اخبار حوزه‌های مختلف شهرستان را پوشش خواهد داد.
مقاتلی خاطرنشان کرد: مجموعه پایگاه خبری صدای دشتی آماده هرگونه پوشش و انعکاس فعالیت‌های دستگاه‌های اجرایی می‌باشد.