رییس حوزه هنری استان بوشهر از انتشار مجموعه پویانمایی «داستانهای شهاب » خبر داد، داستانهای شهاب تلاش می کند تا با زبانی صمیمی مسائل زندگی روزمره  را برای مخاطب بازگو کند.

رییس حوزه هنری استان بوشهربا اعلام این مطلب افزود : در این مجموعه پویانمایی، از دریچه نگاه یک نوجوان ،با اتکا به سبک زندگی ایرانی و اسلامی ، به مسائل مختلف و موجود در جامعه از جمله ناهنجاریها و معضلات  اجتماعی پرداخته می شود.

امید پارسایی فر با اشاره به جذابیت بالای هنر پویانمایی برای نشان دادن مسائل مهم جامعه افزود: قهرمان و راوی این مجموعه نوجوانی به نام «شهاب» است که با تلخی‌ها و شیرینی‌های مختلف خانواده و شهر مواجه می شود و با اتکا به هوش و  توان خود و کمک دوستان و خانواده‌اش، به دنبال راهکارهایی برای حل آنهاست.

طراح و نویسنده این مجموعه پویانمایی با بیان این مطلب که این پویانمایی با تکنیک «کات اوت» تهیه شده است خاطرنشان کرد: جهت اجرای این مجموعه تلاش شده است که از ظرفیت هنرمندان مختلف و همچنین فرهنگ و آیین های استان بهره گرفته شود و تداوم آن هم با کمک هنرمندان استان خواهد بود.

رییس حوزه هنری استان بوشهر با اشاره به اینکه «داستانهای شهاب» به زودی در شبکه های اجتماعی منتشر و پخش می شود اظهار داشت: فعلا هر قسمت از این مجموعه، در مدت زمانهای  دو تا چهار دقیقه طراحی و تولید شده است.

پارسایی فر با تشریح عوامل این مجموعه پویانمایی اعلام کرد: در پنج قسمت اول این مجموعه عوامل مختلفی همچون امیررستافرد به عنوان انیماتور وکارگردان فنی، امیر زارع زاده و حمید فخرایی  به عنوان گرافیست و امین قاضی،مهراب احمدی ،سپهر جمشیدپور،‌گلی روحانی ،‌ سارا مظفری، هومان کریمی به عنوان صداپیشه همکاری داشته اند.