متاسفانه واقعیتی که در حال حاضر وجود دارد این است که بیش از گذشته شاهد تخلیه نخاله های ساختمانی در اطراف شهر هستیم و اکنون باید دید آیا شهرک مدرس خورموج در غفلت مدیران شهری به نخاله گاه ساختمانی تبدیل میشود یا خیر؟ با توجه به اینکه جمع آوری کنندگان نخاله های شهری مشخص شده […]

متاسفانه واقعیتی که در حال حاضر وجود دارد این است که بیش از گذشته شاهد تخلیه نخاله های ساختمانی در اطراف شهر هستیم و اکنون باید دید آیا شهرک مدرس خورموج در غفلت مدیران شهری به نخاله گاه ساختمانی تبدیل میشود یا خیر؟
با توجه به اینکه جمع آوری کنندگان نخاله های شهری مشخص شده هستند این سوال پیش می آید که چرا تولید کننده و پخش کننده این نخاله ها مورد رصد قرار نمی گیرند و آیا مدیریت شهری خورموج محل مصوب تخلیه نخاله ها را دارد یا خیر؟


یکی از اهالی شهرک مدرس درگفتگو با صدای دشتی می گوید: فاصله بین نخاله ها تا محل زندگی ما آنقدر کم است که این روزها در منزل شاهد وجود برخی حیوانات موذی هستیم، قبلاً این مشکلات را نداشتیم و اگر فکری به حال این مشکل نشود قطعاً سلامتی اهالی محل به خطر می‌افتد و می تواند گسترش بیماری های عفونی و آلودگی زیست محیطی را به همراه داشته باشد.


شهروند دیگری نیز در گفتگو با خبرنگار صدای دشتی می گوید: متاسفانه شهرداری خورموج به یکباره شروع به جمع آوری سطل های زباله کرده و از آن موقع اهالی محل با رهاسازی زباله ها در بلوار و پارک محله باعث ایجاد بوی نامطبوع شده اند و مشکل دیگری که وجود دارد این است که زباله گردها با پاره کردن کیسه‌های رها شده بر زمین اقدام به جمع آوری وسایل مورد نیاز خود در کیسه ها می‌کنند و بعد از آن ما ریخت و پاش زباله ها را در شهرک مدرس شاهدیم.

صدای دشتی آمادگی خود جهت دریافت جوابیه مسئولین مربوطه و درج آن در سایت را خواهد داشت و از عوامل مربوطه درخواست دارد تا هرچه زودتر به وضعیت این شهرک رسیدگی شود تا شاهد بروز مشکلاتی از قبیل شیوع بیماری های عفونی و غیره نباشیم.