فرماندار گناوه گفت: زیرساخت و امکانات و تجهیزات الکترونیکی و مخابراتی این شهرستان باید بیشتر توسعه و تقویت شود.

غلامرضا مهرجو در آیین تودیع و معارفه رئیس مخابرات این شهرستان اعلام کرد: تقویت  امکانات و تجهیزات الکترونیکی و مخابراتی شهرستان گناوه نقش مهمی در حفاظت از  محیط زیست، کاهش هزینه‌ها و کمک به توسعه زیرساخت‌های شهرستان دارد.

وی  اظهار داشت: امروز جهت گیری جامعه و استفاده از تکنولوژی‌های جدید اقتضا می‌کند که امکانات و تجهیزات مورد نیاز  و بستر لازم برای استقرار دولت الکترونیک فراهم شود.

فرماندار گناوه افزود: نیازهای افراد در جامعه امروزی تغییر زیادی یافته و به  سمت نیازهایی مانند اینترنت پرسرعت گرایش پیدا کرده است.

وی بیان کرد: باتوجه به موقعیت و ارتباط  تجاری و اقتصادی زیاد شهرستان گناوه با سایر نقاط ، خرید و فروش کالاها از بستر فضای مجازی افزایش چشمگیری یافته و گرایش مردم به این سمت  بیشتر شده است و  نباید از حرکت شتابان در این حوزه عقب ماند.

مهرجو گفت: در حوزه توسعه شبکه مخابراتی شهر و روستاهای این شهرستان اقدام‌های خوبی درچند سال اخیر انجام شده است.

حجت السلام سید عبدالهادی رکنی حسینی امام جمعه گناوه گفت: باتوجه به موقعیت شهرستان گناوه ، موضوع تکمیل دوربین‌های پایش تصویری از ضرورت‌ها است که که انتظار می‌رود در تکمیل آن تسریع شود.

در این آیین از تلاش‌های حجت الله احمدی رئیس پیشین اداره مخابرات شهرستان گناوه تقدیر و فاضل کدایی به عنوان سرپرست جدید این اداره معرفی شد.