فرمانده مرزبانی استان بوشهر از کشف کالای قاچاق در مرزهای دریایی استان خبر داد و گفت: در عملیات مقابله با کالای قاچاق با توقیف یک فروند شناور باری در بندر عامری شهرستان تنگستان ۳۰ میلیارد ریال کالای قاچاق کشف شد.

سردار ولی‌الله رضایی‌نژاد پیش از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگاران از کشف کالای قاچاق در مرزهای دریایی استان خبر داد و اظهار داشت: در عملیات مقابله با کالای قاچاق با توقیف یک فروند شناور باری در بندر عامری شهرستان تنگستان ۳۰ میلیارد ریال کالای قاچاق کشف شد.

فرمانده مرزبانی استان بوشهر با تاکید تشدید مبارزه با کالای قاچاق اظهار داشت: قاچاق کالا به زیرساخت‌های اقتصادی، طرح‌های اشتغال‌زایی و موارد بهداشتی صدمه وارد می‌کند که مبارزه با کالای قاچاق در اولویت است.

سردار رضایی ‌نژاد تاکید کرد: تلاش فرماندهی دریابانی استان بوشهر برای مبارزه با اخلالگران اقتصادی با تمام توان ادامه دارد و با مخلان پدیده شوم قاچاق کالا برخورد قاطعانه می‌شود.

وی از کشف کالای قاچاق در بندر عامری خبر داد و بیان کرد: مرزبانان پایگاه دریابانی بوشهر در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز و حمایت از تولید داخلی، حین کنترل شناورهای عبوری در اسکله عامری به یک‌ فروند شناور تجاری حامل کالای قاچاق که از کشورهای حوزه خلیج‌فارس به مقصد بنادر بوشهر در حرکت بوده مظنون شده و آن را متوقف کردند.