فرمانده انتظامی دشتی گفت: ماموران گشت کلانتری ۱۱ این شهرستان با حضور و اقدام به موقع مانع از خودکشی یک مرد جوان شدند.

سرهنگ سیدعلی مهدیان ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران در دشتی با بیان اینکه پلیس در همه عرصه‌های اجتماعی، انتظامی، امنیتی، ترافیکی و خدمات‌رسانی فعال است اظهار داشت: تلاش نیروی انتظامی در شبانه‌روز در راستای آرامش و آسایش مردم است.

وی با اشاره به جلوگیری خودکشی یک جوان از روی پل هوایی در جاده لاورشرقی دشتی با مشارکت پلیس بیان کرد: براساس اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر اینکه مردی به قصد خودکشی، تصمیم به پریدن از بالای پل به پایین در جاده لاورشرقی را دارد، بلافاصله مأموران انتظامی به محل مورد نظر اعزام شدند.

رئیس پلیس دشتی به حضور به موقع مأموران انتظامی، در محل مورد نظر اشاره کرد و گفت: این مرد جوان پس از تلاش مأموران انتظامی و با تدبیر خاص و دعوت به آرامش، از اقدام به خودکشی منصرف و انگیزه خود از این کار را مشکلات شخصی و اختلافات خانوادگی عنوان کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان دشتی در پایان ریشه‌یابی مشکلات شخصی و اختلافات خانوادگی را نیازمند بهره‌گیری از روانشناسان مجرب دانست و خاطرنشان کرد: شهروندان می‌توانند برای دریافت هرگونه مشاوره در خصوص رفع مشکلات شخصی خود به مشاوران انتظامی مستقر در کلانتری دشتی مراجعه کنند و به صورت رایگان از خدمات لازم در این مراکز بهره‌مند شوند.

  • منبع خبر : تسنیم