راهپیمایی روز جهانی قدس در شهر خورموج شهرستان دشتی با حضور گسترده و باشکوه مردم برگزار شد.

مردم فهیم و انقلابی شهرستان دشتی با حضور پرشکوه، آگاهانه و حماسی خود در صفوفی متحد و یکپارچه و هم صدا خشم و نفرت و انزجار خود را با سردادن شعارهای «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» فریاد زدند.

حمایت از فلسطین و قدس شریف

فرماندار دشتی اظهار داشت: امروز همه آزادگان و مسلمانان جهان به ویژه ملت غیور و سرافراز ایران اسلامی و شهرستان دشتی با حضور پرشور، انقلابی و حماسی خود در راهپیمایی روز جهانی قدس ضمن اعلام حمایتشان از آزادی قدس شریف، شعار همیشگی و فریاد خشم و نفرت و انزجار خود را به گوش جهانیان رساندند.

مردم شهرستان دشتی در روز قدس حماسه آفریدند

علی بحرانی افزود: مردم ولایتمدار دشتی ضمن حمایت از آرمان آزادی قدس و مردم قهرمان و مبارز فلسطین، خشم انقلابی خود را علیه ظلم و تجاوز صهیونیستی کودک کش فریاد زدند.

وی ادامه داد: روز جهانی قدس، روز حمایت از فلسطین و قدس شریف به عنوان قبله گاه اول مسلمانان و نقطه وحدت امت بزرگ رسول است.

روز قدس نماد حمایت از مظلومان است

امام جمعه دشتی نیز گفت: روز قدس نمادی برای حمایت از آزادگی ملت‌های مظلوم است که در برابر استعمار و تجاوز زورگویان با دستانی خالی در برابر آنها ایستادگی و مبارزه و مقاومت می‌کنند.

مردم شهرستان دشتی در روز قدس حماسه آفریدند

حجت الاسلام علی زاهد دوست افزود: رژیم اشغالگر قدس امروز بارزتر از هر زمان دیگری چهره کودک کشی خود را به جهان نشان داده و در این میان مدعیان دروغین و دفاع از آزادی همچنان مهرهای سکوت و خاموشی بر لبان خود زده‌اند.

وی اضافه کرد: راهپیمایی امسال از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است زیرا بعد از فروکش کردن تب کرونا در کشور این اولین راهپیمایی سراسری در کشور در آخرین جمعه رمضان است که مردم بار دیگر با حضور خود مشت محکمی بر دهان استکبار بزنند.

مردم شهرستان دشتی در روز قدس حماسه آفریدند

  • منبع خبر : مهر