در جلسه ای با حضور مقاتلی بخشدار شنبه و طسوج، زاهدی معاون اجرایی بانک مسکن استان بوشهر و همچنین رییس دایره وصول مطالبات این بانک، رییس شعبه خورموج و جمعی از مسئولین محلی بخش شنبه و طسوج، وضعیت وصول مطالبات تسهیلات زلزله مورد بررسی قرار گرفت. بخشدار شنبه و طسوج در این جلسه با قدردانی […]

در جلسه ای با حضور مقاتلی بخشدار شنبه و طسوج، زاهدی معاون اجرایی بانک مسکن استان بوشهر و همچنین رییس دایره وصول مطالبات این بانک، رییس شعبه خورموج و جمعی از مسئولین محلی بخش شنبه و طسوج، وضعیت وصول مطالبات تسهیلات زلزله مورد بررسی قرار گرفت.

بخشدار شنبه و طسوج در این جلسه با قدردانی از کمک های صورت گرفته توسط کلیه دستگاه های اجرایی، سازمان ها، نهادها و همچنین بانک هایی که پس از وقوع زلزله سال ۹۲ جهت کاهش مشکلات مردم این بخش اقدام نمودند عنوان کرد: کاهش مشکلات فراوان و آلام ناشی از حادثه دلخراش فوق همچنان نیازمند همراهی و همدلی جمعی است.

مقاتلی افزود با پیگیری های صورت گرفته و جلسات متعددی که برگزار شده است تلاش شد با در نظر گرفتن توان موجود در سطح بخش با توجه به وضعیت خاص معیشتی منطقه و همچنین مشکلات اقتصادی سال های اخیر، مردم در بازپرداخت تسهیلات خود با کمترین مشکلات مواجه شوند.

بخشدار شنبه و طسوج رفع برخی مشکلات و در نظر گرفتن خواسته های مردم جهت تمایل بیشتر آنان برای بازپرداخت این تسهیلات را موثر دانست و افزود در برخی زمینه ها از جمله برطرف شدن موضوع تضامین زنجیره ای انتظار داریم با نگاهی ویژه این مطالبه توسط متولیان بانک مسکن استان از طریق مرکز کشور پیگیری شود و همچنین با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی کماکان انتظار داریم بانک مسکن تسهیلات ویژه ای بر اساس توان مردم برای وصول مطالباتش در نظر بگیرد.

مقاتلی همچنین با ارائه راهکارها و پیشنهادهایی خواستار ارائه بسته ها و آیتم های مختلف توسط بانک مسکن جهت همراهی مناسب و بیشتر مردم شد.

در این جلسه همچنین برخی از مسئولین محلی حاضر در جلسه به ارائه نظرات مدنظر خود پرداختند و مسئولین بانک مسکن استان بوشهر نیز ضمن پاسخ به برخی موضوعات مطرح شده، عنوان کردند در زمینه تعیین تکلیف سایر خواسته های مطرح شده که نیازمند مجوز از مرکز کشور خواهد بود پیگیری ها و مکاتبات لازم را صورت خواهند داد.