فرمانده انتظامی استان بوشهر از کشف محموله بزرگ قاچاق لوازم جانبی موبایل به ارزش ۴.۷ میلیارد ریال در محورهای مواصلاتی استان بوشهر خبر داد.

سردار حیدر سوسنی با بیان اینکه برخورد قاطع با کالا و محموله‌های قاچاق در اولویت قرار دارد اظهار داشت: تمام محورهای مواصلاتی استان بوشهر به‌صورت شبانه‌روزی تحت پایش و رصد پلیس قرار دارد.

رئیس پلیس استان بوشهر از کشف محموله میلیاردی لوازم جانبی موبایل در محور جاده‌ای دیلم خبر داد و بیان کرد مأموران ایست و بازرسی در شهرستان دیلم حین کنترل خودروها به یک دستگاه کامیون که قصد عبور از ایستگاه و حمل کالای قاچاق به استان فارس را داشت مظنون شده و آن را متوقف کردند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر تصریح کرد: مأموران انتظامی در بازرسی از این کامیون ۴۵ کارتن لوازم جانبی موبایل و تبلت قاچاق فاقد هویت گمرکی به ارزش ۴٫۷ میلیارد ریال کشف و در این رابطه یک نفر متهم را با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی کردند.

سوسنی، یکی از محورهای خروجی استان بوشهر، جاده بندر دیلم دانست و بیان کرد: این محور محل عبور خودروهای حامل انواع محموله‌ها به استان‌های همجوار و مرکزی است، و در همین راستا تمام سعی و تلاش پلیس بر این است که با همکاری و همدلی مردم و دیگر سازمان‌های مرتبط بتواند قاچاق را به حداقل برساند و آن را به‌صورت ریشه ای بر طرف کند.

  • منبع خبر : تسنیم