امیر دریادار دوم احسان نصیری با گرامیداشت هفته بسیج و روز نیروی دریایی اظهار داشت: ۷ آذر یادآور رشادت‌ها و ایثارگری نیروی دریایی ارتش در سرنگونی نیروی دریایی رژیم بعث عراق در جنگ تحمیلی است که پس از گذشت ۶۷ روز از جنگ تحمیلی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران توانست در دریا جنگ را تمام […]

امیر دریادار دوم احسان نصیری با گرامیداشت هفته بسیج و روز نیروی دریایی اظهار داشت: ۷ آذر یادآور رشادت‌ها و ایثارگری نیروی دریایی ارتش در سرنگونی نیروی دریایی رژیم بعث عراق در جنگ تحمیلی است که پس از گذشت ۶۷ روز از جنگ تحمیلی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران توانست در دریا جنگ را تمام کند.

وی با بیان اینکه هفتم آذر ماه سالروز روز اقتدار و توانمندی نیروی دریایی ارتش است گفت: به مناسبت روز نیروی دریایی برنامه‌های مختلفی تدوین شده که صبحگاه مشترک، یادواره شهدا دفاع مقدس و تجلیل از خانواده معظم شهدا، ایثارگران و حماسه آفرینان از آن جمله است.

فرمانده پایگاه دریایی بوشهر توانمندی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران را برشمرد و خاطر نشان کرد: این نیرو افتخار دارد مایل‌ها دورتر از مرزهای آبی و زمینی جمهوری اسلامی از دستاوردهای انقلاب اسلامی حراست و حفاظت کند.

نصیری با اشاره به دریانوردی نیروی دریایی ارتش در آبراه‌های بین‌المللی تصریح کرد: دریانوردی ۱۳ هزار مایل معادل ۲۶۰ هزار کیلومتر توسط ناو گروه مکران و حضور در  سن‌پترزبورگ و عبور از ۷ آبراهه بزرگ دنیا از جمله اقیانوس اطلس نشانه بارز قدرت نیروی دریایی ارتش است.

وی بیان کرد: توانمندی نیروی دریایی ارتش، برای دشمنان اسلام از جمله استکبار جهانی پریشانی گسترده فراهم کرد که نشان دهنده قدرت جمهوری اسلامی ایران است.

 

برای دیدن فیلم اینجا را بزنید

 

  • منبع خبر : تسنیم