میزان: فرمانده هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه در روز‌های اخیر ۲ موضوع نفتکش در خلیج‌فارس و رزمایش عظیم ارتش، یک تو دهنی به آمریکا و دیگر دشمنان بود گفت: امروز ساخت تجهیزات نظامی و انواع موشک‌ها توسط جوانان این مرز و بوم، دکترین نظامی دنیا را تحت تاثیر قرار داده است.

امیر سرتیپ خلبان «یوسف قربانی»، امروز شنبه در یادواره شهدای هوانیروز کشور و ۸۶۰ شهید شهرستان «قصرشیرین» که امروز با حضور خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، آحاد مختلف مردم و جمعی از مسئولان در این شهر برگزار شد، اظهار داشت: ما هرچه داریم از برکت خون شهداست و دشمن به دنبال این است که یاد شهدا از ذهن‌ها پاک شوند و ما باید تلاش کنیم تا همواره یاد و خاطره شهدا را حفظ کنیم.

فرمانده هوانیروز ارتش گفت: انقلاب اسلامی رویش‌های زیادی داشته و شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و دیگر شهدا به‌عنوان رویش‌های انقلاب اسلامی در جهاد فی‌سبیل‌الله به شهادت رسیدند و قطار انقلاب اسلامی با این رویش‌ها به‌خوبی در حال حرکت است.

وی بیان کرد: استان کرمانشاه در دوران دفاع مقدس هزاران بار بمباران شد و مردم این خطه از جان شان برای نظام و ولایت مایه گذاشتند.

قربانی افزود: شهرستان قصرشیرین یکی از محور‌های اصلی و بسیار مهم آفندی و پدافندی است که دشمنان همواره حساب ویژه‌ای روی این محور داشته‌اند و باید به این شهر به‌عنوان یک شهر مقدس که قدمگاه شهدا بوده است، افتخار کرد.
شهدای هوانیروز با قدرت ایمان در مقابل دشمن ایستادگی کردند
فرمانده هوانیروز ارتش تصریح کرد: شهدای هوانیروز با قدرت ایمان در مقابل دشمن ایستادگی کرده و با علم و آگاهی این راه را انتخاب کردند که انتخاب این راه بهترین معامله با خدا بود.
وی گفت: امروز قدرت نظامی و بازدارندگی جمهوری اسلامی برای دنیا ثابت شده و این اقتدار به سبب اطاعت محض از ولایت است و حرکت در این مسیر چراغ راه بسیار روشنی است.

فرمانده هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران خاطرنشان کرد: در روز‌های اخیر ۲ موضوع نفتکش در خلیج‌فارس و رزمایش عظیم ارتش، یک تو دهنی به آمریکا و دیگر دشمنان بود و امروز ساخت تجهیزات نظامی و انواع موشک‌ها توسط جوانان این مرز و بوم، دکترین نظامی دنیا را تحت تاثیر قرار داده است.

در پایان این یادواره از خانواده‌های شهدای والامقام تجلیل به‌عمل آمد.