مقاتلی بخشدار شنبه و طسوج بهمراه تعدادی از مسئولین به نمایندگی از شورای اداری این بخش با حضور در مرکز جامع سلامت و پایگاه سلامت شهری شُنبه به مناسبت هفته دولت و روز کارمند از پرسنل و کادر درمان و سلامت تقدیر و تشکر کردند. بخشدار شنبه و طسوج در این دیدار عنوان کرد در […]

مقاتلی بخشدار شنبه و طسوج بهمراه تعدادی از مسئولین به نمایندگی از شورای اداری این بخش با حضور در مرکز جامع سلامت و پایگاه سلامت شهری شُنبه به مناسبت هفته دولت و روز کارمند از پرسنل و کادر درمان و سلامت تقدیر و تشکر کردند.

بخشدار شنبه و طسوج در این دیدار عنوان کرد در سالهای اخیر شاهد تلاشهای همه جانبه ی کارمندان دستگاه های مختلف و همچنین مجموعه دولت بودیم که در این میان پرسنل و کادر درمان و حوزه سلامت با تلاشهای شبانه روزی جایگاه ویژه تری جهت مقابله با ویروس کرونا و سلامت جامعه دارند و به نمایندگی از همه ی کارمندان به مناسبت روز کارمند از این عزیزان قدردانی می کنیم و البته به همه کارمندان سطح بخش نیز خسته نباشید گفته و از تلاشهایشان تشکر می کنیم.

مقاتلی همکاری همه جانبه و کمک از هر طریق برای حفظ و تقویت روحیه این مجموعه را یک وظیفه ی همگانی عنوان کرد و افزود تلاش کرده ایم به هر مناسبت در کنار این عزیزان باشیم تا پیام قدردانی و قدرشناسی مردم و جامعه را به آنان منتقل کنیم.