تیم فوتبال استقلال در آذرماه 1402 فقط یک پیروزی به دست آورد.

تیم فوتبال استقلال در طول لیگ بیست و سوم ثبات خوبی در نتیجه گیری داشت اما این تیم با تساوی‌های متوالی که در آذر ۱۴۰۲ کسب کرد از یک الگوی امتیازگیری فوق‌العاده خارج شد و در قهرمان نشدن آنها در انتهای فصل تاثیرگذار بود.

اگر هر ۳ مسابقه را یک الگو در نظر بگیریم، استقلال ۹ الگو حداقل ۲ برد را کسب کرده بود، حتی در سه بازی ابتدایی که مقابل سپاهان شکست خورد توانست دو بازی دیگر را با پیروزی پشت سر بگذارد، این الگو در طول فصل رعایت شد و استقلال از هر ۳ مسابقه حداقل ۲ پیروزی به دست آورد،به غیر از ماه آذر که در آن ماه ۳ تساوی مقابل ذوب آهن، فولاد و پرسپولیس کسب کرد و طولانی‌ترین بازه زمانی برای کسب پیروزی بود.

استقلال در آذرماه ۱۴۰۲ فقط مقابل نساجی موفق به کسب پیروزی شد، آنها در ۲۸ آذر با نتیجه چهار بر صفر پیروزی پرگلی مقابل این تیم کسب کردند تا از تلخی این ماه برای آنها کم شود.

2008674

این شرایط در حالی رقم خورد که بعنوان مثال استقلال اردیبهشت ۱۴۰۳ از پنج مسابقه‌ای که برگزار کرد ۳ پیروزی و ۲ تساوی به دست آورد، یا در مهر ۱۴۰۲ توانست در هر دو مسابقه ای که برگزار شد پیروز شود، این شرایط در کل فصل به همین شکل بود و آنها در هر ماه حداقل ۲ پیروزی کسب کردند.

استقلال در نهایت با روند امتیازگیری فوق‌العاده و با کسب ۶۷ امتیاز نتوانست قهرمان لیگ شود و در رتبه دوم جدول به کارش پایان داد.

  • منبع خبر : ورزش ۳